Parfumerie čeká s nadcházejícím jarem záplava novinek

S nadcházejícím jarem přichází na trh spousta voňavých novinek. Na co se můžeme těšit?

Cacharel uvede novou vůni Liberte, popisuje ji jako pomerančovou chypre. Ve složení se objevuje pomeranč, bergamot, bílé květiny, vetiver, pačuli. Cacharel Liberte se bude prodávat v balení 30, 50 a 75ml v koncentraci Eau de Toilette (toaletní voda).

Po několikaleté odmlčce se firma Rochas vrací na parfémovou arénu se zbrusu novou vůní Desir de Rochas v dámském a pánském provedení.

Christian Dior představí nový, ledově svěží pánský parfém s názvem Fahrenheit 32. Je protikladem svého “ohnivého” předchůdce Fahrenheit, který spatřil světlo světa v roce 1988. Název nové vůně je příznačný: 32 stupňů Fahrenheita je teplota mrazu vody.

Escada pokračuje ve své tradici letních limitovaných edicí. Letošní novinka se nazývá Sunset Heat, jedná se, jak jinak, o květinově ovocný koktejl s nádechem exotického ovoce. Tentokrát vůně vyjde i v pánském provedení.

Lancome představuje pánskou verzi úspěšné vůně Hypnose. Tváří nové vůně Hypnose Homme, popisovanou jako ambrově levandulová, se stal anglický herec Clive Owen. Reklamní kampaň na tuto novinku se fotila v Praze.

Cerruti Pour Homme - to je nový pánský parfém značky Cerruti určena pro mladou generaci. Jedná se o dřevitě fougerovou vůni ve stylovém flakónu francouzského designera Thierry de Baschmakoff.

Zveřejněno: 06.03.2007