Velké parfemářské domy chystají na podzim spoustu nových vůní

Velké parfemářské domy chystají na podzim spoustu voňavých novinek.

Gucci představí novou dámskou vůni Gucci by Gucci. Nový dámský parfém neskrývá inspiraci pánskými tóny v dámských vůních. Novinka se řadí mezi moderní cypřišové vůně s notami guavy, maliny, hrušky, lilie, pačuli, medu a mošusu.

Hvězda seriálu Sex ve městě Sarah Jessica Parker bude mít novou, v pořadí již druhou vůni. Herečka popsala nový parfém jako “agresivnější” ve srovnání se “správnou” vůni Lovely - její první vůni. Nový parfém dostal název Covet.

Dior chystá na podzim 2007 novou verzi vůně Poison. Ambrovo-dřevitě-růžová vůně Midnight Poison je esencí černé růže orámované tóny ambry a pačuli. Tváří reklamní kampaně se stala francouzská herečka Eva Green, která zazářila v poslední bondovce “Casino Royale.” Pro Dior již v minulosti pracovaly takové slavné herečky, jako Sharon Stone, Monica Belucci, Charlize Theron.

Hugo Boss plánuje zbrusu novou řadu vůní - Hugo XY pro muže a Hugo XX pro ženy. Dámská verze vůně bude obsahovat mandarinku, černý rybíz, rýži, liči, jasmín, ambrové noty, santal a mošus.

Zveřejněno: 03.09.2007